Gamze Demirhan

Spor hayatına 1998 yılında voleybol oynayarak başladı . Fenerbahçe, Vakıfbank-Güneş Sigorta ve Galatasaray takımlarında voleybol oynadı. 2013 yılında pilates ve yoga ile tanıştı. 2013 yılında MindBody Festival İstanbul’a katıldı. Aralarında Chris Chavez’in de bulunduğu uluslararası birçok öğretmenin dersine katıldı. Derslere katılarak, yoga pratiği yaparak bedenindeki, zihnindeki, ruhundaki ve günlük yaşamındaki pozitif değişimi gördü. MindBody Festival İstanbul’da tanıştığı Chris Chavez’den ilham alarak, birçok atölyeye katılarak 2014 yılında Cihangir Yoga’da The Chris Chavez Path to Teaching (200 hr, Yoga Alliance) eğitimine katılmaya karar verdi. 2014 yılından itibaren çeşitli kurumlarda yoga dersi vermeye devam etti. 2015 yılında en iyi arkadaşı ve yoga eğitmeni olan Gülnihal Özdener ile Dharma Yoga pratiği yapma fırsatı buldu. Aynı yıl Reiki Usui System (Reiki 1) eğitimini aldı ve Cihangir Yoga 300 saatlik Dönüştürücü Yaşam ve Hocalık Yolu İleri Seviye Hocalık Eğitimi’ne (300 hr, Yoga Alliance) başladı.

2016 yılında Cihangir Yoga Staj Programı’nı, Mey Elbi ve Nur Sakallı ile Hamile Yogası Eğitimi’ni ve aynı zamanda Taha Erpulat ile Balanced Body University Turkey’den Mat 1, Reformer 1 Pilates Eğitmenlik Eğitimi’ni tamamladı. Halen bireysel,  gurup yoga ve pilates dersleri vermeye devam etmektedir. Aynı zamanda  Bade Gül Kılınç’ın yoga dersinde ileri seviye eğitiminin parçası olan yoga hocası asistanlığını yapmaktadır.

EĞİTİM & SERTİFİKALAR

The Chris Chavez: Path to Teaching 200 hrs Yoga Alliance Certified Teacher Training Programı, Cihangir Yoga
Cihangir Yoga 300 saatlik Dönüştürücü Yaşam ve Hocalık Yolu, Yoga Alliance Sertifikalı İleri Seviye Hocalık Eğitimi, Cihangir Yoga
Mat 1, Balanced Body University
Reformer 1, Balanced Body University